Zdraví keyboard_arrow_right Zdraví keyboard_arrow_rightBiosolárium - šetrnější opálení pro ..

Obrázek příspěvku: Biosolárium - šetrnější opálení pro vaši pokožku

Biosolárium - šetrnější opálení pro vaši pokožku

personaccess_time13.únor 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye56 shlédnutí


Chodíte do solárka nebo se do něj teprve chystáte? Co zkusit biosolárium? V čem se liší od běžného solária? Jaké jsou jeho výhody? Pojďme si toto zařízení více přiblížit.

Co je to biosolárium?

Záření v biosoláriu je považované za nejšetrnější, což je dáno speciální trubicí, kterou má. Díky ní se nejvíce přibližuje skutečnému slunečnímu záření. Některá dnešní biosolária dokonce garantují bezpečnější opalování, než které je na slunci.

A co způsobuje fakt, že biosolárium je pro naše zdraví prospěšnější? Narozdíl od běžných solárií má odlišný parametry složek UV záření. Jde zde o 25% vyšší výkon, a proto dochází k rychlejšímu, ale zároveň zdravějšímu opalování.

Stejně jako u klasických biosolárií si můžete vybrat mezi horizontálními a vertikálními opalovacím strojem.

Výhody biosolária

Jaké jsou hlavní výhody? Biosolária jsou šetrnější k pokožce. Měla by zamezit vysušování a předčasnému stárnutí pleti. Biosolárium však neslouží jen k opalování. Používá se i při léčbě atopického ekzému, kožního akné a i u některých dalších kožních onemocnění má dobré prognózy.

Prokazuje se také, že je umělé sluníčko v biosoláriích vhodné jako prevence osteoporózy a také celkově působí blahodárně na náš imunitní systém.

Navíc je zaznamenáván kladný účinek solária na psychiku člověka. To je dáno umělým sluníčkem, jehož paprsky nám dodávají vitalitu. Také k tomu přispívají barvy trubic v biosoláriích. Jsou většinou zelená (někdy modré) a je prokázáno, že právě tyto barvy mají uklidňují sílu.

I když jde o bezpečnější opalování, nikdy to nepřehánějte. Respektujte svůj fototyp a podle toho zvažte možnou délku v solárium. Pokud si nejste jistá, obsluha by měla být schopná vám poradit.


0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Rituály krásy Egypťanů

personRadka Eliáškováremove_red_eye28bookmarkLifestyle

Nejstarší lékařský předpis (papyrus Erbes) obsahuje i recepty na kosmetické přípravy, které vyráběli egyptští kněží z včelího vosku, olivového oleje, mošusu, ambry a jiných, dnes už běžných přípravků. Velkou pozornost staří Egypťané věnovali také nehtům na rukou i ..

O bylinkovém čaji

personSimona Chvátilováremove_red_eye29bookmarkZdraví

K bylinkám mám velmi blízko. Co si pamatuju, chodili jsme je sbírat na louky. A té vůně! Někomu to možná páchne, lituju alergiky a lidi se sennou rýmou, ale mně osobně bylinky krásně voní. Třeba ten jemný mentol u máty, citrónový med u meduňky nebo ostřejší vůně u ..

Jeden výrobek – vícero využití

personRadka Eliáškováremove_red_eye67bookmarkMix

Bambucké másloMůžete jej používat obdobně jako vazelínu (na rty, ruce, nohy…). V kelímku je máslo tvrdé a je nutné ho rozehřát. Buď tak, že budete chvilku po něm jezdit prsty a ono začne tát a nebo kousek vydloubněte špachtličkou a naneste na pokožku. Díky teplotě těla se ..

Péče o pokožku

personRadka Eliáškováremove_red_eye50bookmarkLifestyle

Dokonce už dvacetileté štíhlé dívky mohou trpět tzv. pomerančovou kůží. Problematická pokožka s dolíčky na horní částí stehen, zadečku nebo v oblasti břicha se objevuje dokonce i u vrcholových sportovkyň. Mnoho žen tedy trápí dvě základní otázky – jak celulitida ..

Sladká masáž celého těla

personRadka Eliáškováremove_red_eye46bookmarkLifestyle

Wellness je jedním z moderních trendů, který se postupně stal nedílnou součástí života všech, kterým záleží na tom, jak se cítí. Jaké novinky se v této oblasti nabízí?Právě v letním období je nejlepší čas na odbourávání stresu, redukování tělesné váhy či ..

Zážitky jako dárek?

personRadka Eliáškováremove_red_eye2languageefektivnepodnikat.cz

Vystřelte zákazníka na Měsíc! Jste dodavatel a jste závislí na loajalitě svých klientů?Jste zaměstnavatel a existence firmy stojí na tom, jak dobré zaměstnance jste si vybrali a co děláte proto, aby u vás zůstali?Jste šéf a výše vaší prémie záleží od akvizic vašich ..

Novoročenka: přežitek nebo výzva?

personRadka Eliáškováremove_red_eye3languageefektivnepodnikat.cz

Využijte humor, letopočet i sílu symbolů. Téměř byste nenašli ve firmě člověka, který by se rád a dobrovolně ujal práce kolem vymýšlení a posílání novoročenek. Výběr a schvalování motivů se odsouvá na konec porady a rychlost, s jakou se většina zaměstnanců zbaví ..

Reklamou by se prostě měli všichni bavit a nebýt upjatí.

personRadka Eliáškováremove_red_eye4languageefektivnepodnikat.cz

V našem dalším díle se budeme věnovat otázce, podle čeho poznat dobrou reklamní agenturu, kterou reklamní agenturu si na základě výběrového řízení vybrat a podle čeho bych měl agentury posuzovat a jak je odměňovat. Připravit kritéria Před samotnými prezentacemi reklamních ..

6 kroků ke správné prezentaci

personRadka Eliáškováremove_red_eye3languageefektivnepodnikat.cz

Ten pocit známe snad všichni. Stojíme za řečnickým pultem, za hlavou nám svítí powerpointová prezentace a desítky párů očí na nás hledí s očekáváním, co moudrého z nás vypadne. Naše suverénní chování je však to tam. Namísto toho se nám klepou kolena a hlas se svírá v ..

Fungování jednotlivých mediatypů

personRadka Eliáškováremove_red_eye2languageefektivnepodnikat.cz

Holá pravda o dalších třech základních nadlinkových médiích Po televizi, tisku a internetu jakožto, nositelích reklamního sdělení jsou na řadě další tři nadlinkové (above-the-line) mediatypy. Rádio Klasické elektronické médium spolu s televizí. Rádio postrádá obraz, zato ..