Notice: Undefined variable: ub in /home/slavikz44/web/lovinglife.cz/public_html/application/classes/stalk.php on line 146

Notice: Undefined variable: ub in /home/slavikz44/web/lovinglife.cz/public_html/application/classes/stalk.php on line 153

Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/slavikz44/web/lovinglife.cz/public_html/application/classes/stalk.php on line 153
Úspěch na dosah… | LovingLife.cz

Zdraví keyboard_arrow_right Zdraví keyboard_arrow_rightÚspěch na dosah…

Obrázek příspěvku: Úspěch na dosah…

Úspěch na dosah…

personaccess_time05.únor 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye49 shlédnutí


Bez stresu!

Stres je překážka, která se často vyskytne na vaší cestě. Je všakzcela nezbytně nutné se s ním úspěšně vypořádat, jinak by se váš směr neblaze změnil a svedl vás ze stezky. To přeci nikdo nechce, aby skončil jako troska. Pokud se na vás navalí mnoho úkolů a povinností, nebo nějaké špatné události, můžete se lehce stát obětí tohoto strašáka,který vám může způsobit mnoho neblahých následků.

Řekněme si tedy, co likviduje stres. Pokud jste tedy už skupinou, která se řadí mezi ty postižené, měli by jste si na nějakou dobu vzít dovolenou. Nutně se potřebujete zregenerovat. Odpočinout si od toho všeho. Nejlépe uděláte, pokud odjedete někam, kde to máte rádi.Třeba k moři, procházet se po pláži, zaplavat si. Prostě se jenom tak bavit aniž by jste měli dělat nějaké povinnosti. Musíte si říci, že ty počkají, zapomeňte na to! Pokud toto nezvládnete, pravděpodobně nezvládnete později už nic, budete natolik vystresovaní, že se jednoho dne zcela zhroutíte a nebude vám pomoci.Nejlepším lékem je ovšem stresu zcela předcházet. Někteří už možná slyšeli pojem „Duševní hygiena“. Je to termínz psychologie a právě ten se zabývá metodami, s pomocí kterých byste měli předcházet stresu. Shrneme-li to tedy jedná se o uklidnění a relaxaci. Měli by jste se tedy naučit respektovat svůj biorytmus a umět odhadnout, kolik toho vydržíte, pokud se přeceníte, nemusíte to vydržet a skončíte špatně. Měli by jste tedy pracovat pravidelně a také si pravidelně dopřávat odpočinek, který je nezbytný k tomu aby jste byli úspěšní, musíte být i duševně fit, aby jste zvládali důležitá jednání a řešení problémů.

Jak nejlépe relaxovat? Relaxovat se dá opravdu rozličně, každý z nás si rád odpočine jinak. Někomu je příjemné spát, jiný si přečte knížku, ostatní se dívají na televizi. Je to celkem jedno jak, důležitéje aby jste prostě nemysleli na práci a problémy. Přispívá k tomu i dostatek spánku, který nás posiluje. Mějte však na paměti, že nikdy se nesmí relaxovat při práci. Proč ne? Je to více než relaxace spíše častá výmluva workoholiků. Ti prostě musí nutně pracovat a tak svojí práci začínají vydávat za svého koníčka. Nejen, že to začnou nalhávat ostatním, později však začnou lhát i sobě.

Tip pro Vás: Máme pro vás tip, jak začít relaxovat.Nikdy a u ničeho není lehký začátek. Chce to odhodlání. Pokud máte dům nebo větší byt a nejste alergičtí na srst, potom si zaručeně pořiďte nějaké zvíře. Bude vás nejen rozesmávat, ale také s ním můžete(alespoň v případě psa, což je nejčastější) chodit na procházky třeba do parku, kde si odpočinete a bude vám fajn. Můžete si tam třeba i číst. O zvíře se také musíte starat, proto se můžete často a na chvíli věnovat něčemu jinému než starostem.

Buďte prostě v klidu. A nesnažte se stihnout co nejvícvěci v rekordním čase a ještě hůř najednou. Vše si pečlivě rozvrhněte a postupně plňte s relaxačními přestávkami.


0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Proč mě nikdo nemá rád…

personRadka Eliáškováremove_red_eye46bookmarkZdraví

Ale má. Jen je prostě někdy těžké tomu uvěřit. Ne však proto, že by vám to ostatní nedávali dostatečně najevo. Důvod tkví někde jinde, a totiž ve vás, což je mnohdy nemožné si připustit. Krásně se dá svalovat vina na ostatní, ale co se zkusit zamyslet nad vlastním ..

Rady, jak získat zaměstnání hned po skončení školy

personRadka Eliáškováremove_red_eye21bookmarkLifestyle

Realita v otázce zaměstnanosti mladých lidí je opravdu špatná. Více než polovina absolventů skončí dlouhodobě na úřadu práce v evidenci nezaměstnaných a mají opravdu obrovský problém najít si práci. Pokud nechcete podobně dopadnout i vy, pracujte na sobě ještě během ..

Banner už není v kurzu?

personRadka Eliáškováremove_red_eye3languageefektivnepodnikat.cz

Tipy, jak být vidět na webu za pár korun! První banner umístila na internet v roce 1994 americká telekomunikační společnost AT&T a zvolila proužek přes skoro celou šíři obrazovky na elektronickém magazínu HotWired. Od té doby klesl CTR (poměr mezi prokliknutím se na cílovou ..

Jsem nejlepším pracovníkem ve firmě

personRadka Eliáškováremove_red_eye22languagedrsnarealita.cz

Jsem nejlepším pracovníkem ve firmě. Proč si toho nikdo nevšimnul? Máte pocit, že jste to právě vy, kdo vždy přijde se skvělým nápadem, že jste to právě vy, kdo bez odříkání každému kolegovi rád vypomůže, že jste to právě vy, kdo má v práci nejvíce hodin ..

Přírodní či biokosmetika - jak je poznáte?

personRadka Eliáškováremove_red_eye52languagekrasnazdrava.cz

Pro mnohé z nás je nákup biopotravin přirozenou věcí. Jsou bohaté na důležité živiny a pomáhají nám minimalizovat nebezpečí umělých pesticidů, hnojiv a přídatných látek, kterým se snažíme vyhnout. Navíc, protože jsou produkovány udržitelným způsobem, chrání ..

Sladká depilace – Body Sugaring

personRadka Eliáškováremove_red_eye23languagekrasnazdrava.cz

Co to je sladká depilace Tisíce let stará tradice, kterou probudila dnešní doba a jí přizpůsobená depilační technika. K odstranění chloupků se používá cukrová pasta, která je tvořená ze směsi vody, cukru a citrónové šťávy. Jde o zcela přírodní metodu z přírodních ..

Přehnané ambice mohou snižovat kvalitu života

personRadka Eliáškováremove_red_eye30languagedrsnarealita.cz

I vás rodiče vychovávali ve stylu, že je důležité mít cíle a jít si za nimi? Sny se mají plnit, a proto je zdravé mít dostatek sebevědomí a životních ambicí. No je třeba mít míru. V opačném případě se můžete ocitnout v kruhu nespokojenosti a neštěstí. Jak i vám ambice ..