Články a videa v sekci Lifestyle

Pivo v českých zemích

access_time15.květen 2020remove_red_eye29chat_bubble_outline0

Málokterý nápoj má takovou historii jako pivo. Vydejte se s námi poodhalit kořeny tohoto zlatavého moku. Jaký je rozdíl ve výrobě tmavého a světlého piva? Jak se liší výčepní pivo od ležáku? Co je to kvasnicové pivo? To vše se dozvíte v tomto článku. Stručné dějiny pivaDějiny zlatavého ..

Hořte, ale nevyhořte!

access_time29.březen 2020remove_red_eye102chat_bubble_outline0

Sedm kroků, čeho se vyvarovat. Zatímco na počátku 90. let byl noční můrou mnohých manažerů workholismus, dnes psychologové varují před fenoménem, který se plíživě dostává do našich kanceláří a zničil již nejednu slibnou kariéru. Syndrom vyhoření, představující stav celkového ..

Města s nejhoršími podmínkami dojíždění do práce

access_time18.březen 2020remove_red_eye108chat_bubble_outline0

Určitě i vy ráno během cesty do práce nadáváte, pokud narazíte na dopravní kolonu, která způsobí vaše zpoždění. Vždyť čas strávený v autě či v autobuse dokážete využít mnohem efektivněji. Pokud však na vaše zdržení nadáváte, což už jen mají dělat lidé ve městech, kteří jsou na ..

Proč se vyplatí být na pracovním pohovoru upřímný?

access_time18.březen 2020remove_red_eye101chat_bubble_outline0

Tak jako ve vztazích k lidem, tak i na pracovním pohovoru je ideální být upřímný. Síť lží, kterou uchazeči o zaměstnání často pletou již od tvorby jejich životopisu a pokračují v tom i na pracovním pohovoru, se téměř s určitostí stane jejich vlastní pastí. Neudělejte proto ani vy tuto ..

Rady, jak získat zaměstnání hned po skončení školy

access_time18.březen 2020remove_red_eye96chat_bubble_outline0

Realita v otázce zaměstnanosti mladých lidí je opravdu špatná. Více než polovina absolventů skončí dlouhodobě na úřadu práce v evidenci nezaměstnaných a mají opravdu obrovský problém najít si práci. Pokud nechcete podobně dopadnout i vy, pracujte na sobě ještě během studia. I díky tomu si ..

Narcis jako ideální vůdce

access_time07.březen 2020remove_red_eye96chat_bubble_outline0

Narcismus je stav, který lze charakterizovat přílišným zájmem o vlastní osobu, až zamilovaností do vlastní osoby. Zvláště v dnešní době se narcisům velmi daří. Společnost totiž zdůrazňuje moc a image a oni se v těchto podmínkách cítí jako ryba ve vodě.Kořeny narcismu a narcisů Pojem ..

Rituály krásy Egypťanů

access_time07.březen 2020remove_red_eye74chat_bubble_outline0

Nejstarší lékařský předpis (papyrus Erbes) obsahuje i recepty na kosmetické přípravy, které vyráběli egyptští kněží z včelího vosku, olivového oleje, mošusu, ambry a jiných, dnes už běžných přípravků. Velkou pozornost staří Egypťané věnovali také nehtům na rukou i nohou. Staří ..

Svoboda ve vztahu?

access_time07.březen 2020remove_red_eye104chat_bubble_outline0

O naše vztahy se musíme stále starat Svoboda je základní lidské právo. Je to privilegium, které člověk má, a jakmile o něj přijde, cítí se špatně. Svoboda je proto nutná i ve vztahu, aby mohl dobře fungovat. Vztahy jsou ale velmi komplikovanou a křehkou záležitostí, proto, ať už je svoboda ..

Co posiluje vztahy – objímání, nebo sex?

access_time07.březen 2020remove_red_eye72chat_bubble_outline0

Možná byste řekli, že sex je to, co dokáže držet vztahy pohromadě. U dlouhodobějších vztahů je ale mnohem důležitější fyzický kontakt jako objímání nebo dotyky. Co všechno nám dávají vztahy Vztahy bývají někdy křehké a lehce se mohou rozpadnout. Partneři zažívají rutinu, začínají se ..

8 pádných důvodů, proč pít citronovou šťávu

access_time19.únor 2020remove_red_eye138chat_bubble_outline0

O tomto skvělém způsobu, jak se udržet fit, lidé hovoří už pěknou řádku let. Ne každý o zázracích vody s citronem přesto ví. Proto je tu Laskomat, aby vás uvedl do všech tajů. Zkusila jsem to za vás, abych věděla, o čem mluvím a zažila na vlastní kůži, co to s tělem dělá, začínám-li ..

Péče o pokožku

access_time13.únor 2020remove_red_eye95chat_bubble_outline0

Dokonce už dvacetileté štíhlé dívky mohou trpět tzv. pomerančovou kůží. Problematická pokožka s dolíčky na horní částí stehen, zadečku nebo v oblasti břicha se objevuje dokonce i u vrcholových sportovkyň. Mnoho žen tedy trápí dvě základní otázky – jak celulitida vzniká a jak se jí lze ..

Zumba - Tančete svým způsobem k hubnutí

access_time12.únor 2020remove_red_eye134chat_bubble_outline0

Zumba je taneční fitness program vytvořený kolumbijským choreografem v 1990, který se stal velmi populární v USA kolem roku 2001, a je nyní populární v mnoha zemích po celém světě, včetně Česka.Lekce Zumby jsou nabízeny ve fitness centrech či tělocvičnách po celém Česku licencovanými ..